O produkcie

Cevitt® Gardło to połączenie hialuronianu sodu, cynku i witaminy C w postaci tabletek do ssania, które nawilżają, pozwalają na regenerację błony śluzowej gardła, zmniejszają chrypkę i ból oraz przynoszą ulgę w kaszlu.

Apiwizualizacja

Aktywne składniki Cevitt® Gardło wykazują właściwości:

  • higroskopijne (wchłaniające wodę)
  • koagulujące (żelujące)
  • mukoadhezyjne (umożliwiające przyleganie substancji do błony śluzowej)
Podczas ssania tabletek Cevitt® Gardło w jamie ustnej, w połączeniu ze śliną, powstaje hydrożelowy kompleks tworzący warstwę ochronną, dzięki której odzyskasz komfort mówienia i przełykania w przypadku podrażnionego gardła.Cevitt Gardło zawiera Hialuronian sodu, który ma znacznie mniejszy rozmiar cząsteczki niż kwas hialuronowy.Ze względu na mały rozmiar cząsteczki Hialuronian sodu może łatwo i bez przeszkód przenikać do głębszych warstw skóry i tworzyć znacznie szersze spektrum pozytywnych efektów.Oprócz nawodnienia i wszystkich funkcji, które pełni kwas hialuronowy, hialuronian sodu stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, a także samego kwasu hialuronowego.

Dbaj o błonę śluzową gardła!

Błona śluzowa gardła pełni funkcję obronną przez patogenami, które dostają się do układu oddechowego wraz z powietrzem, musi też znosić substancje drażniące, które dostają się z pokarmem. W stanie podrażnienia nie stanowi wystarczająco dobrej bariery ochronnej przed bakteriami, wirusami i innymi patogenami. Naturalna, ochronna warstwa śluzu przestaje być jednorodną, nieprzerwaną powłoką. Efektem tego jest pieczenie, drapanie, ból w gardle, uczucie suchości, trudności z przełykaniem, chrypka oraz kaszel.Witamina C i cynk zawarte w tabletkach nawilżających gardło wspierają Twoją odporność.
Tabletka

Jesteś w grupie ryzyka?

Problemy z gardłem wpływają na pogorszenie samopoczucia i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jeśli palisz lub przebywasz w pomieszczeniach klimatyzowanych albo takich, w których jest suche powietrze, jesteś w grupie ryzyka.Brak szybkiej reakcji na pierwsze odczucia drapania w gardle lub trudności z przełykaniem może przerodzić się w infekcję – nie ryzykuj!
Palisz papierosy?
Przyjmujesz dużo leków?
Walczysz ze zgagą?
Często masz infekcje gardła?
Korzystasz z klimatyzacji?
Podróżujesz samolotem?
Pracujesz głosem?
Śpiewasz?
Jeśli szukasz ratunku dla swojego gardła, sięgnij po Cevitt® Gardło – unikalną kompozycję hialuronianu sodu , cynku i witaminy C, która ochroni Twoje gardło przed chrypką, bólem, kaszlem, suchością, trudnościami w przełykaniu i dyskomfortem związanym z tymi dolegiwościami!