Zadbaj o swoje gardło i komfortowe wakacje 

Zadbaj o swoje gardło i komfortowe wakacje 

Ból gardła w sezonie wakacyjnym skutecznie może zepsuć wymarzony i długo wyczekiwany urlop. Dowiedz się już teraz, jak chronić gardło latem, a także jak zadbać o jego „kondycję” podczas przeziębienia.  Sezon urlopowy w pełni, w związku z tym już teraz warto...

Ból gardła w sezonie wiosenno-letnim. Jak go uniknąć?

Ból gardła w sezonie wiosenno-letnim. Jak go uniknąć?

8 godzin snu, umiarkowana aktywność, warzywa i owoce – to tylko kilka metod pozwalających na budowanie odporności, która jest szansą na zminimalizowanie ryzyka przeziębienia.  Przyzwyczailiśmy się do tego, że ból gardła atakuje nas w sezonie jesienno-zimowym....

Jesteś w grupie ryzyka?

Problemy z gardłem wpływają na samopoczucie i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Jeśli palisz lub przebywasz w pomieszczeniach klimatyzowanych albo takich, w których jest suche powietrze, jesteś w grupie ryzyka.

Brak szybkiej reakcji na pierwsze odczucia drapania w gardle lub trudności z przełykaniem może przerodzić się w infekcję – nie ryzykuj!

Palisz
Palisz papierosy?
Zgaga
Walczysz ze zgagą?
Klimatyzacja
Korzystasz
z klimatyzacji?
Glos
Pracujesz głosem?
Leki
Przyjmujesz
dużo leków?
Infekcje
Często masz
infekcje gardła?
Samolot
Podróżujesz
samolotem?
Spiew
Śpiewasz?

Jeśli szukasz ratunku dla swojego gardła, sięgnij po Cevitt® Gardło – unikalną kompozycję kwasu hialuronowego, cynku i witaminy C, która ochroni Twoje gardło przed chrypką, bólem, kaszlem, suchością, trudnościami w przełykaniu i dyskomfortem!