Cevitt® Gardło został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Mogą się nim pochwalić jedynie produkty najlepsze – docenione za działanie, cieszące się zaufaniem do brandu i renomą.

Czym jest program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma?

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolskie badania rynkowe z czternastoletnią historią. Ich celem jest wyłonienie najlepszych marek w różnych branżach. Żeby to osiągnąć, wybrane segmenty rynku poddawane są systematycznej analizie, polegającej na obserwacji zjawisk rynkowych (m. in. pozycji producenta na rynku oraz jego obecnych i potencjalnych klientów) i siły marketingowej brandu. Istotna jest również jakość i wartość oferowanego produktu lub usługi, a także rozpoznawalność.

Opinia klientów na wagę złota

W programie niezwykle ważne miejsce zajmuje opinia klientów. Sprawdza się ją za pomocą wywiadów telefonicznych, poprzez dedykowaną platformę, ankiety internetowe lub wywiady bezpośrednie. Klienci dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z badanymi produktami. Oceniają też ich jakość oraz swój poziom zadowolenia. Udzielane odpowiedzi mają ogromny wpływ na wyłonienie laureatów. Finalną decyzję o przyznaniu tytułu Dobra Marka podejmuje organizator, jednak robi to na podstawie wszystkich danych zebranych podczas badań.

Siła hialuronianu sodu

Co wyróżnia tabletki Cevitt® Gardło? Hialuronian sodu! Dzięki temu, że ma zdecydowanie mniejszy rozmiar cząsteczki od kwasu hialuronowego, z łatwością przenika do głębszych warstw skóry. Wpływa to na szybkość i skuteczność działania. Stymuluje produkcję kolagenu, elastyny oraz wspomnianego kwasu hialuronowego. Wspomaga również procesy gojenia i ma właściwości przeciwzapalne.

Unikalna formuła Cevitt® Gardło

Tabletki Cevitt® Gardło posiadają unikalną formułę, która w połączeniu ze śliną tworzy hydrożelowy kompleks działający jak warstwa ochronna gardła. Dzięki temu skutecznie wspiera w uśmierzaniu bólu gardła, problemach z chrypą czy przełykaniem. Co więcej wykazuje właściwości mukoadhezyjne, czyli umożliwiające przyleganie substancji do błony śluzowej. Dzięki temu pomaga zabezpieczyć nasze gardło na długi czas.

W składzie tabletek znajdziemy również witaminę C i cynk, które wpływają pozytywnie na wzmocnienie odporności organizmu. Cevitt® Gardło nie zawiera cukru. Jest odpowiedni dla osób powyżej 6 roku życia.

Więcej informacji na temat unikalnego składu Cevitt® Gardło znajdziesz >> tutaj <<

Cieszymy się z naszego wyróżnienia Dobra Marka 2022. Dziękujemy za zaufanie!